מסקיו

 

חברת Maskyoo הינה חברה בינלאומית אשר מספקת פתרונות למפרסמים בכל סוגי המדיה. אתר Calltracking.co.il נועד לספק את השירות אותו החברה מציעה אך בסדר גודל שונה. אם עד היום חברות גדולות היו יכולות לקבל את השירות, הרי שהיום גם בעלי עסקים קטנים יכולים ליהנות ממנו.

מספר הטלפון של חברת Maskyoo הוא מספר טלפון ייחודי באמצעותו ניתן למדוד את שיחות הטלפון בין הצרכן למפרסם. החברה מציעה ללקוחותיה טכנולוגיה למדידת שיחות בכל סוג של מדיה. מדובר על כלים סטטיסטיים וטכנולוגיים אשר מספקים מידע אודות שיחות הטלפון למפרסמים מסוגי מדיה שונים.

השירות נועד לתת לאנשים את האפשרות לנהל מעקב אחר שיחות נכנסות לעסקיהם. מעקב זה נועד לתת אינדיקציה לגבי מערכי פרסום שונים של העסק ומטרתו הסופית היא לתת לבעלי עסקים מכל סוג של גודל להבין היכן הכי משתלם להם לפרסם.

אם אתם בעלי עסק ואתם מעוניינים לצאת בקמפיין פרסומי גדול ובתוכנית שלכם לפרסם בסוגים שונים של מדיות, רצוי שתדעו איזו מדיה אכן פונה אל קהל היעד שלכם. חברת Maskyoo מספקת לכם את האפשרות לבחון נושא זה וזאת ראשית כדי לבחון את הצלחתו של הקמפיין ובשנית כדי לקבל מידע שיסייע רבות בקמפיינים עתידיים.

החברה תספק לכם מידע מקיף באמצעות מעקב אחר השיחות, תוכלו לקבל דוח על פי שעות, דוח יומי וחודשי, דוח על פי מילות חיפוש, לפי קידומת וכן הלאה. את כל הדוחות הללו ניתן לייצא ל-excel, לערוך ולהדפיס בעת הצורך. הלקוח גם יכול לבחור איזו הודעה תושמע בעת חיבור השיחה.

 

למידע נוסף אודות החברה ניתן לגלוש לאתר החברה בכתובת   www.maskyoo.co.il